SUSIPAŽINKITE SU „AUTOLINK“

EFEKTYVI TRANSPORTO PRIEMONIŲ LOGISTIKA EUROPOJE IR UŽ JOS RIBŲ

UAB Autolink, kurios būstinė yra gyvybingame Vilniaus mieste, Lietuvoje, yra dinamiška logistikos įmonė, specializuojanti transporto priemonių gabenimo organizavime be trukdžių. Mūsų pagrindinė misija – užtikrinti saugų ir laiku vykdomą automobilių bei kitų transporto priemonių gabenimą įvairiuose regionuose. Panagrinėkime mūsų paslaugas, pasiekiamumą ir partnerystes iš arčiau.

Aptarnavimo regionai:

Venicle logistics map logistikos

 1. BeNeLux (Belgija, Nyderlandai, Liuksemburgas): Mūsų platus tinklas apima šias pagrindines Europos šalis, leidžiantis mums teikti efektyvią transporto priemonių gabenimo paslaugą šiame regione.Ar tai būtų prabangių sedanų ar tvirtų visureigių, ar lengvųjų komercinių transporto priemonių gabenimas, mes tai galime.
 2. Vokietija: Kaip pagrindinis automobilių pramonės centras, Vokietija reikalauja logistikos tikslumo ir patikimumo. UAB „Autolink“ puikiai tvarkosi su automobilių gabenimu Vokietijoje, užtikrindama sklandų automobilių transportavimą nuo gamintojo iki prekybos salonų.
 3. Skandinavija (Danija ir Švedija): Šiaurės šalys vertina efektyvumą ir tvarumą. Mūsų paslaugos pritaikytos Skandinavijos automobilių rinkų unikaliems poreikiams, pabrėžiant ekologiškas praktikas ir punktualius pristatymus.
 4. Baltijos šalys (Estija, Latvija, Lietuva): Mūsų šaknys Baltijos regione yra gilios. Suprantame vietos reglamentų, klimato sąlygų ir klientų lūkesčių niuansus. Patikėkite mums Jūsų transporto priemonių gabenimą.

Eurazijos pasiekiamumas: UAB „Autolink“ išplečia savo paslaugas į kitas Eurazijos šalis. Mūsų plataus masto grupių narių ir patikimų partnerių tinklas leidžia mums aptarnauti klientus įvairiuose regionuose. Ar tai būtų plačiosios Kazachstano stepės ar kitų Eurazijos miestų gyvybingos gatvės, mes esame pasirengę efektyviai ir saugiai transportuoti Jūsų transporto priemones.

Būdami „Autolink Group AS“ dalimi, mes glaudžiai bendradarbiaujame su dukterinėmis įmonėmis. Mūsų motininė įmonė, „Autolink Group AS“, veikia logistikos ir inovacijų sankirtoje. Autolink Group AS lygiomis dalimis valdo:

 1. Baltic Maritime Logistics Group AS: Gerai įsitvirtinęs ir labai gerbiamas logistikos holdingas, specializuojantis teikiant išsamias ir efektyvias transportavimo bei laivybos paslaugas per Baltijos jūros regioną.
 2. Aragon Holding AS (Norvegija): Norvegijos tikslumas derinimas su Lietuvos lankstumu. „Aragon Holding AS“ teikia vertingas įžvalgas ir išteklius mūsų operacijoms, užtikrindama, kad išliktume pirmaujantys nuolat besikeičiančiame logistikos peizaže.

Autolink UAB bendradarbiauja su Autolink Group AS susijusiomis įmonėmis įvairiose šalyse:

 • Vokietija: Mūsų Vokietijos atitikmuo, „Autolink Germany GmbH“, atlieka lemiamą vaidmenį Europos logistikoje. Nuo autobanų iki vaizdingų Alpių maršrutų, jie su meistriškumu naršo Vokietijos kraštovaizdžiu.
 • Suomija: Mūsų Suomijos kolegos tvarko logistiką tūkstančio ežerų šalyje. Suomijos unikali geografija kelia įdomių iššūkių su kuriais puikiai susidoroja Suomijos kolegos.
 • Estija: Mūsų namų bazė, kur viskas prasidėjo. UAB „Autolink“ išlaiko stiprius ryšius su Estija, pasinaudodama jos strategine Baltijos jūros vietove efektyviam transportui.
 • Lenkija: Centrinės Europos širdyje, Lenkija yra klestinti automobilių pramonė. Mūsų Lenkijos kolegos užtikrina, kad transporto priemonės judėtų be sutrikimų per sienas.
 • Kazachstanas: Plačiosios Kazachstano stepės liudija automobilių, sunkvežimių ir sunkiosios technikos praeitį. Mūsų buvimas Almatoje atspindi mūsų įsipareigojimą aptarnauti Eurazijos rinką.

Autolink ne tik gabena transporto priemones; mes jungiame žmones, verslus ir įvairias rinkas visame pasaulyje. Mūsų nepakartojamas įsipareigojimas puikumui, patikimumui ir tvarumui mus veda į priekį. Per inovatyvius sprendimus ir klientų poreikių atsižvelgimą užtikriname saugų, efektyvų ir ekologišką kiekvienos transporto priemonės judėjimą. Ar tai būtų kompaktiškas hečbekas ar prabangus aukščiausios klasės sportinis automobilis, mes kiekvieną pristatysim su nepriekaištingu tikslumu ir didžiausiu rūpestingumu.

Prisijunkite prie mūsų šioje įdomioje kelionėje tarp kontinentų.

Ieškote optimalaus sprendimo automobilių logistikoje?