Automobilių
logistika

"Autolink Group" teikia kelių ir geležinkelių transporto paslaugas visoje Eurazijoje, automobilių saugojimo ir pirminio patikrinimo prieš pristatymą (PDI) paslaugas Europoje.

Kelių
transportas

„Autolink Group“ valdo nuosavą modernų autovežių parką, pagamintą nuo 2017 metų.

Pervežimai
geležinkeliais

„Autolink Group“ valdo nuosavų automobilvežių vagonų parką, pagamintą 2008-2017 metais. Nuosavos geležinkelio atšakos su krovos teritorija 35 vagonams krauti vienu metu.

Terminalo
paslaugos

Mūsų grupės moderniuose terminaluose, esančiuose Baltijos bei Šiaurės šalyse, teikiame įvairias paslaugas susijusias su naujų importuojamų automobilių pirminiu paruošimu, bei trumpalaikį ir ilgalaikį sandėliavimą.

Įgyvendinti projektai
Klientų įvairiose šalyse
Nuosavo parko
Darbuotojų

Specialios paslaugos

Autolink grupės komanda, turėdama didelę patirtį bei gerai išmanydama logistikos ir transporto niuansus, pasirūpins Jūsų poreikių įgyvendinimu.

Kodėl mes?

AUTOLINK — tai įmonių grupė, kurios pagrindinė veiklos sritis — automobilių bei jų atsarginių dalių logistika. Mes aptarnaujame automobilių gamintojus, importuotojus, auto prekybininkus Europoje, Rusijos Federacijoje, NVS šayse, Centrinėje ir Vidurio Azijoje, Mongolijoje bei Kinijoje.

AUTOLINK įmonių grupę sudaro: Autolink Finland (Hanko, Suomija), Autolink Baltics (PIetinis Paldiskio uostas, Estija), Autolink Lithuania (Vilnius, Lietuva), Autolink Central Asia (Almata, Kazachstanas), Autolink Russia (Sankt Peterburgas, Rusijos Federacija) ir Axess Logistics Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje.

Būkite 100% tikri, kad Jūsų krovinys pasieks
numatytą tikslą saugiai ir užtikrintai

Jei turite klausimų, reikia patarimo dėl automobilių ir jų dalių logistikos, visada galite susisiekti su mumis čia. Mūsų komanda pasistengs kaip įmanoma greičiau ir efektyviau išspręsti su automobilių logistika susijusias užduotis.

susisiekite su mumis dabar