Įgyvendinti projektai
Klientų įvairiose šalyse
Nuosavo parko
Darbuotojų

SPECIALIOS PASLAUGOS

Autolink grupės komanda, turėdama didelę patirtį bei gerai išmanydama logistikos ir transporto niuansus, pasirūpins Jūsų poreikių įgyvendinimu.

Autolink Lithuania 5

Kelių transporto paslaugos

Autolink Group teikia automobilių gabenimo Europoje paslaugas nuosavu autovežių parku, atitinkančiu naujausius EURO standartus.

Skaityti daugiau.

Autolink Lithuania 6

Terminalo paslaugos

Autolink Group valdo šiuolaikinius Rostoko (Vokietija), Paldiskio (Estija) ir Hanko (Suomija) uostų terminalus skirtus automobilių logistikai ir sandėliavimui

Skaityti daugiau.

Autolink Lithuania 7

Pervežimai geležinkeliais

Autolink Group teikia automobilių gabenimo iš Europos į Centrinę Aziją paslaugą nuosavais automobilvežių vagonais ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ 

Skaityti daugiau.

KUO MUS YPATINGI?

AUTOLINK – tai logistikos įmonių grupė, kurios pagrindinė veiklos sritis – gatavų transporto priemonių logistika. Mūsų klientai yra gamintojai, importuotojai, eksportuotojai ir platintojai visoje Europoje, Vidurinėje ir Vidurinėje Azijoje, Mongolijoje ir Kinijoje.

Autolink grupei priklauso įmonės, esančios: Hanko (Suomija), Paldiskyje (Estija), Vilniuje (Lietuva), Gdanske (Lenkija), Rostoke ir Hamburge (Vokietija), Almatoje (Kazachstanas).

Autolink Lithuania 8
Automobilių logistika International vehicle shipping & Logistics

Būkite 100% tikri, kad Jūsų krovinys pasieks
numatytą tikslą saugiai ir užtikrintai

Jei turite klausimų, reikia patarimo dėl automobilių ir jų dalių logistikos, visada galite susisiekti su mumis čia. Mūsų komanda pasistengs kaip įmanoma greičiau ir efektyviau išspręsti su automobilių logistika susijusias užduotis.

susisiekite su mumis dabar
Autolink Lithuania 25